Неможливо вивчити англійську мову за два тижні, звісно якщо ви не обдарований від природи поліглот. Однак для того, щоб все ж таки здати іспит, не потрібно ставати надлюдиною.

11 речей, які Вам необхідно зробити за 2 чи 3 тижні до здачі ЗНО з англійської:

  1. Вам обов’язково буде потрібна табличка часу.
  2. При підготовці не звертайте увагу на незрозумілі для Вас слова
  3. Ні в якому разі не забувайте про граматику
  4. Не забудьте прочитати розмовні теми, бо вони вам знадобляться
  5. Не треба вчити багато та одночасно нові слова для Вас
  6. А ось що стосується вступного слова, навпаки, його потрібно знати напам’ять
  7. Скласти і вивчити один лист
  8. Коли відпочиваєте можете переглянути американські серіали
  9. Візьміть собі у звичку підрахунок слів в роботах які ви пишете
  10. В останні дні не треба послаблювати підготовку
  11. І запам’ятай, що за день до здачі ЗНО потрібно зробити для себе відпочинок

Але обов’язково пам'ятайте: неможливо підготуватися до ЗНО «в ніч перед іспитом», починайте хоча б за півроку до здачі (а краще - за 1-2 роки до іспиту)

ЗНО

Типові помилки при здачі ЗНО з англійської мови

  1. Невміння справлятися із завданнями. Нажаль в житті кожного учня рідко випадає можливість дати дуже швидкі відповіді на хитрі питання, особливо коли Вони дуже схвильовані. Тому радимо Вам вчитися проходити тестування , вибрати стратегію яка підійшла Вам найкраще та ознайомитись з завданнями минулих років заздалегідь
  2. Основна помилка - через те що ви поспішаєте ви неправильно читаєте завдання! Через те, що у Вас залишається обмаль часу, Ви намагаєтесь дуже швидко прочитати завдання, але саме через це Ви робите найбільшу кількість помилок. Тому необхідно дуже уважно прочитати завдання, бо саме так Ви зрозумієте суть, вловите ключові слова і зможете спокійно переходити до пошуку відповіді.
  3. У Вас не вистачає часу Якщо ви не впевнені у правильності своєї відповіді або значення слова для Вас невідоме - не треба тратити на це час, переходьте до наступного. Якщо ж час все-таки залишиться у кінці, тоді звичайно Вам потрібно буде повернутися до цих складних завдань, можливо саме пізніше до Вас прийде осяяння і Ви згадаєте правильну відповідь. Або ж Вам пощастить і Ви просто вгадаєте.
  4. Через те, що Ви занадто багато часу приділяєте підготовці, Ви обов'язково втомитесь. Тому, Вам необхідно забути про «я не зможу» чи «я не знаю» тому що втомився. З власного досвіду хочу сказати що час пролетить настільки швидко, що ви і не встигнете втомитися.
  5. Слід також звернути увагу на те, що Ви часто обираєте неправильну відповідь. Звідки вона з’являється у Вас в голові? Вона з'являється через те, що Ви неуважні. Тому радимо Вам дуже уважно читати всі варіанти відповідей.

Як учні відносяться до навчання та іспитів в інших країнах.

Серед багатьох країн світу особливо виділяються кілька країн, в яких існують розвинуті системи відбору випускників школи для вступу до вузів, які використовують останні досягнення в галузі педагогічних вимірювань. До таких країн можна віднести Австралію, Англію, Німеччину, Нідерланди, США, Францію, Японію і ін. Системи іспитів цих країн мають багато спільного і одночасно відрізняються один від одного. З огляду на обмежені можливості статті, уявімо ситуацію, що склалася в світі на прикладі трьох країн: Англії, Франції та Японії

Англія

Для вступу до коледжів та університетів англійські юнаки і дівчата повинні спочатку завершити обов'язкову освіту в 16 років, а потім отримати додаткову поглиблену підготовку за обраною області спеціалізації. Також студенти Англії переконані, що все найкраще що є в нашому з вами житті своїм походженням зобов'язане Англії. Відмінні риси британських шкіл складаються з «залізної» дисципліни, класичної методики викладання, налагодженості виховного процесу, різнобічності в програмі підготовки учнів до життя в діловому світі і суспільстві. Тобото можно сказати, що кожна людина в Англії надзвичайно багато вчиться,при чому напружуючи всі розумові та фізичні сили, але завжди знаходить час і відпочити.

Франція

Одна з найбільш яскравих рис національного характеру французів - їх неймовірна любов до всякого роду експериментів. Тому у Франції освіту влаштовано так, щоб максимально заохотити "роботяг" і по можливості звести нанівець вплив обдарованості. Є думка, що значний недолік такої системи - зубріння без розуміння. Наш співвітчизник наводить приклад, що багатьом учням простіше визубрити, що 3/6 = 1/2, ніж зрозуміти суть дробів. У Франції вже давно введений і діє "Єдиний державний екзамен" (ЄДІ), тільки називається він у них БАК (від слова бакалавр). Мета: поставити всіх учнів в рівні умови, щоб звести нанівець корупцію на ґрунті освіти, щоб уніфікувати вимоги до випускників. Людина, що здала БАК, має право без жодних вступних іспитів записатися в будь-який університет свого профілю. При вирішенні якогось завдання француза цікавить не оптимальність рішення, а відповідь на питання навіщо і чому це завдання потрібно вирішувати. На практиці допитливе мислення французів і звичка постійно задавати питання призводять до того, що велика увага приділяється не конкретним діям, а міркуванням на відповідну тему. Для них важливо, щоб і ваша позиція була логічно обґрунтованою і правильно аргументованої. Французи поважають працьовитість, але «Працюй добре, але насолоджуйся життям» - ось їх гасло.

Японія

Для того, щоб отримати на іспиті оцінки кращі, ніж у інших абітурієнтів, з наближенням іспитів все більшу кількість школярів навчається не тільки в школі, але і в репетиторства школах дзюку або на підготовчих курсах ёбіко. Продовжувати навчання після шкільних занять - в порядку речей. Для багатьох японців це стає першим серйозним викликом в їх житті, і вони готуються до іспитів, не покладаючи рук. Учень, що не задоволені своїми результатами на іспиті, часто не надходять в тому ж році, а вчаться ще рік, до наступного іспиту, щоб вступити в той університет, в який вони прагнуть. Таких абітурієнтів називають ронин, як за старих часів звали самураїв, які залишилися без пана. Їх також можуть називати по кількості спроб, скорочуючи ронин до ро і додаючи числівник перед ним: Ітіро - абітурієнт з одного невдалою спробою, Ніро - з двома, Санро - з трьома і т. Д. Чимало людей намагається чинити в престижні вузи - наприклад, на медичні факультети відомих університетів, - тричі, чотири рази і більше разів. До речі освіта в Японії вважається культом, який підтримується суспільством, державою, сім'єю, і для того, щоб японцеві зайняти гідне місце в суспільстві вони будуть навіть не спати декілька ночей підряд.